2020-02-19     Bettiny, Konrada, Mirosława     "Jest światło i nieustający dzień tam, gdzie panuje miłość". ks. Tadeusz Olszański

Wycieczki do Krakowa

Na przełomie maja i czerwca uczniowie klas I-VI uczestniczyli w edukacyjnej wycieczce do Krakowa. Łącznie w wycieczkach wzięło udział 103 uczniów klas IV-VI i 82 uczniów klas I - III. W ramach wycieczki poznali krakowskie zoo, uczestniczyli w karmieniu słoni, podziwiali zagrodę pingwinów. Uczestniczyli w lekcjach przyrodniczych: "Zwierzęta, które można spotkać w Polsce", "Ginąca przyroda Azji". Poznali również wspaniałe okazy przyrodnicze w ogrodzie botanicznym, a klasy młodsze zmagały się z prawami fizyki w ogrodzie doświadczeń. Ponadto uczniowie wędrowali szlakiem legend krakowskich.