2020-10-24     Arety, Marty, Marcina     "Dusza ludzka ma dwa stany: jest polem walki albo pobojowiskiem" - Eliza Orzeszkowa
Strona główna -> ROK SZKOLNY 2020/21

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

13.10. 2020 r. z okazji Święta Edukacji Narodowej uczniowie klas trzecich przygotowali audycję radiową oraz złożyli życzenia wszystkim pracownikom szkoły.

14.10.2020 r. odbyło się spotkanie pracowników szkoły z Wójtem Gminy Ropa Panem Karolem Górskim. W trakcie spotkania Wójt złożył życzenia oraz wręczył kwiaty nauczycielom, którzy odnoszą sukcesy w pracy z uczniem, życząc dalszych sukcesów w codziennej, niełatwej pracy nauczyciela, dużo zdrowia oraz satysfakcji z sukcesów uczniów.Wszyscy spędzili miło czas na słodkim poczęstunku zorganizowanym przez Radę Rodziców.

SESJA FOTOGRAFICZNA W SZKOLE

Wszystkich uczniów informujemy, iż w dn.17 września 2020  w godz. 830-1300 w naszej szkole zorganizowana zostaje sesja fotograficzna. Wszystkie osoby zainteresowane zrobieniem sobie zdjęć pamiątkowych, legitymacyjnych, itp. zachęcamy do skorzystania z okazji.

UWAGA!

Pierwsze ogólne zebranie Rodziców odbędzie się w najbliższy wtorek tj. 15 września.

Rodziców zapraszamy  na spotkanie o godz.1530 do sal lekcyjnych,
            w których codzienne zajęcia odbywają Państwa pociechy.

Rok szkolny 2020/2021