Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

29 stycznia 2024 roku odbyła się w naszym przedszkolu wyjątkowa uroczystość - Dzień Babci i Dziadka. Było to niezwykłe spotkanie zarówno dla dzieci, jak i wszystkich zgromadzonych gości. Przedszkolaki ze wszystkich grup: Słoneczka, Wiewióreczki, Pszczółki, Biedroneczki oraz Żabki przygotowały pod okiem swoich wychowawców program słowno-muzyczny, który zaprezentowały na scenie. Mali artyści recytowali wiersze, śpiewali piosenki, odgrywali humorystyczne scenki, tańczyli. Babcie i Dziadkowie z uśmiechem, pełni radości, dumy, a także i wzruszenia oglądali występy swoich ukochanych wnuków. Na zakończenie wszyscy odśpiewali „Sto lat”, a następnie dzieci obdarowały swoje Babcie i Dziadków upominkami.