2020-07-08     Arnolda, Edgara, Elżbiety        

Rok  szkolny 2013/2014

Dyplomy za udział w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym BÓBR otzymali:

Katarzyna Dutka, Ewa Jabłczyk, Magdalena Deć, Weronika Masztafiak, Anna Czochór, Julia Lisowicz, Mikołaj Gołyźniak, Jakub Zieliński, Karolina Zagórska, Piotr Smoła.

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu OLIMPUS 2013 z języka polskiego:

V miejsce - Wiktoria Sędzik IV b
VIII miejsce - Elżbieta  Morańda IV b
X miejsce - Edyta Jantas IV b
XIV miejsce - Weronika Kożuch V b

Wyniki ogólnopolskiego konkursu GALILEO 2013 z języka polskiego zorganizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie:

I miejsce – Edyta Jantas  kl. IV b
V miejsce – Elżbieta Morańda kl. IV b, Weronika Kożuch kl. V b,
VII miejsce – Wiktoria Sędzik – kl. IV b, Grzegorz Kusiak kl. IV b, Konrad Siuta kl. VI a, Magdalena Poręba kl. VI a
IX miejsce – Weronika Kawa kl. V b, Natalia Kożuch kl. V b, Paulina Drag kl. VI a

WYRÓŻNIENIA:

1. Dominik Masztafiak kl. IV a,  Karolina Kołodziej kl. V b, Karolina Dzik kl. V b, Agnieszka Smoła kl. V b, Martyna Zagórska kl. VI a, Katarzyna Liszka kl. VI b, Ewa Jantas kl. VI b, Jakub Zagorski kl. VI a, Sylwia Sarnecka kl. VI b, Anna Drag kl. VI b, Natalia Motyka kl. VI b

 

Dyplomy za udział w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym Bóbr otrzymali:

Siuta Konrad VIa, Gołyźniak Mikołaj Va, Motyka Natalia VIb, Drąg Anna VIb, Lisowicz Julia Va,
Jabłczyk Ewa Va, Koszyk Tomasz VIb, Jantas Ewa VIb, Radziak Damian VIa, Kożuch Natalia Vb,
Kożuch Weronika Vb, Urzędowska Anna VIb. 

 

III miejsce w powiatowych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju  Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym:

  • Anna Drąg VI b,
  • Kmak Karol VI b,
  • Koszyk Tomasz VI b

 

Rok szkolny 2011/2012

W konkursie czytelniczym "Niebieski koralik" zorganizowanym przez bibliotekę szkolną wzięły udział dzieci klas trzecich

I miejsce Edyta Jantas
II miejsce Dominik Rewak
III miejsce Dominik Masztafiak i Wiktoria Sędzik

W Konkursie czytelniczym "Malowanie słowem i obrazem" opartym na książce Wł. Boczonia "Klechdy gorlickie" zwyciężyła Magdalena Poręba Va, II i III miejsce zajęły uczennice Vb Martyna Laskoś i Gabriela Gruca.

V miejsce w powiatowych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju  Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym:

  • Anna Drąg Vb,
  • Kacper Gybej VIb,
  • Filip Kołodziej VIb

 

 Dyplomy za udział w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym Bóbr otrzymali:

Małgorzata Deć  VIa, Konrad Siuta Va, Anna Drąg Vb, Kinga Siuta VIa, Konrad Kulka VIb, Artur Górak VIa, Tomasz Koszyk Vb, Weronka Prorok VIb, Patrycja Koszyk VIa, Kinga Stachurska VIb, Ewa Jantas Vb, Damian Radziak Va.

Wyniki etapu szkolnego I Powiatowego Konkursu Ekologicznego:

  • Konrad Siuta klasa V a
  • Kinga Siuta klasa VI a
  • Konrad Kulka klasa VI b

do etapu powiatowego zakwalifikował się Konrad Siuta klasa V a

Rok szkolny 2010/2011

Wyniki etapu gminnego  Powiatowego Konkursu Ekologicznego. Przedstawiciele naszej szkoły w składzie:

  • Anna Sarnecka
  • Grzegorz Drąg
  • Wojciech Ledniowsk
  • Krzysztof Trojanowicz

zdobyli II miejsce


Wyniki konkursu w ramach projektu „Obszary chronione w Lasach Małopolski w edukacji dzieci i młodzieży”:

Dominika Biros klasa VI a  - laureat 15 p 

Krystian Deć i Michał Czochór  klasa VI a -  14 p

Weronika Michalik i Natalia Ziobrowska klasa VI a   -   13p

 

Wyniki konkursu recytatorskiego "Niebieskie okulary":

I miejsce - Aleksandra Koszyk

II miejsce -  Anna Sarnecka i Kinga Siuta

III miejsce - Małgorzata Deć i Weronika Michalik

IV miejsce w Powiatowym Konkursie Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym:

  • Kacper Kłapacz VI b
  • Wojciech Ledniowski VI b
  • Krzysztof Trojanowicz VI b

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego Pingwin 2010 - historia

  1. Grzegorz Drąg klasa VI b - laureat (miejsce 4)

 Wyniki Multitestu 2010- edycja jesienna - język polski

Klasa IV

  1. Natalia Motyka - laureat
  2. Anna Drąg - laureat
  3. Magdalena Poręba - laureat
  4. Radosław Szurek - laureat
  5. Paulina Drąg - laureat
  6. Weronika Liszka - wyróżnienie
  7. Konrad Siuta - wyróżnienie
  8. Martyna Zagórska - wyróżnienie
  9. Wiktoria Matuszyk - wyróżnienie

Klasa V

  1. Małgorzata Deć - wyróżnienie

Klasa VI

  1. Anna Sarnecka - wyróżnienie
  2. Grzegorz Drąg - wyróżnienie

Małopolskie Konkursy Przedmiotowe:

28 października 2010 odbył się etap szkolny konkursu humanistycznego.
Do kolejnego etapu zakwalifikował się
       Grzegorz Drąg
- klasa VIb

21 października 2010 roku odbył się etap szkolny konkursu przyrodniczego.
Zwycięzcami, którzy będą reprezentować naszą szkołę w kolejnym etapie są:
       Grzegorz Drąg - klasa VIb
       Weronika Michalik - klas VIa

3 listopada 2010 roku odbyło się podsumowanie projektu "Bezpieczne dzieciństwo na wsi". W ramach projektu przeprowadzony został szkolny, a następnie gminny konkurs wiedzy.
 W konkursie szkolnym laureatami zostali:
Weronika Michalik, Michał Czochór, Dominika Biros.

Na szczeblu gminnym Weronika Michalik - klasa VI a zdobyła II miejsce.

W klasach młodszych przeprowadzono konkurs plastyczny "Bezpieczne dzieciństwo na wsi".

W konkursie szkolnym laureatami zostali:
Ewa Jantas, Anna Drąg, Tomasz Koszyk.

Na szczeblu gminnym Ewa Jantas - klasa IV b uzyskała wyróżnienie.

Odwiedzin :

Szkoła Podstawowa nr 1 im.KaOSG    38-312 Ropa 780     sp1@eu-rop.pl     

Wyswietlen: 0