2020-04-05     Ireny, Kleofasa, Wincentego     "Ciała nie powinno się traktować gorzej niż duszy". Hipokrates    

 

 

Rok szkolny 2012/2013

Wyniki VII edycji Gminnego Konkursu Grafiki Komputerowej na najciekawszy projekt graficzny e-kartki świąteczno-noworocznej:

I miejsce w kategorii 7-9 lat  Grzegorz Kusiak klasa III b
I miejsce w kategorii 7-9 lat  Kaja Trojanowicz  klasa III b
I miejsce w kategorii 7-9 lat  Klaudia Koszyk klasa III a
I miejsce w kategorii 7-9 lat Magdalena Maczuga klasa I b
II miejsce w kategorii 7-9 lat Aleksandra Siuta klasa II
II miejsce w kategorii 7-9 lat Amelia Gruca klasa II
II miejsce w kategorii 7-9 lat Justyna Sitar klasa II
III miejsce w kategorii 7-9 lat Kacper Siuta klasa III
III miejsce w kategorii 7-9 lat  Karolina Podobińska klasa II a

I miejsce w kategorii 10-12 lat  Paulina Drąg klasa VI
I miejsce w kategorii 10-12 lat  Tomasz Koszyk klasa VI
II miejsce w kategorii 10-12 lat  Aleksandra Kosibas klasa VI
II miejsce w kategorii 10-12 lat  Drąg Norbert klasa VI
II miejsce w kategorii 10-12 lat  Julia Lisowicz klasa V a
II miejsce w kategorii 10-12 lat  Karolina Zagórska klasa V a
II miejsce w kategorii 10-12 lat  Weronika Petryla klasa VI a
III miejsce w kategorii 10-12 lat  Sebastian Siuta klasa VI a

Wyniki VIII Gminnego Konkursu "Stroiki Świąteczne"

III miejsce w kategorii "materiały tradycyjne" - Julia Lisowicz klasa V a

Rok szkolny 2011/2012

 Wyniki Konkursu "OZDOBY BOŻONARODZENIOWE":

I miejsce - Anna Niedzielska IIa    &        I miejsce - Agnieszka Mituś II b

II miejsce - Jakub Kulka I a            &       II miejsce - Aleksandra Siuta I b

III miejsce - Justyna Sitar I a            &       III miejsce - Sebastian Siuta V a

 

Rok szkolny 2010/2011

 Wyniki Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych i "Pająków":

I miejsce - Kamil Smoła klasa VI a

I miejsce - Natalia Ziobrowska klasa VI a

I miejsce - Kacper Ziobrowski klasa V a

Wyniki konkursu plastycznego "Naucz się dziwić":

I miejsce - Weronika Michalik i Paulina Drąg

II miejsce - Martyna Zagórska, Gabriela Gruca i Zuzanna Matuszyk

III miejsce - Sylwia Siuta

Wyniki Gminnego Konkursu Grafiki Komputerowej na najciekawszy projekt graficzny e-kartki świąteczno-noworocznej:

I miejsce w kategorii 7-9 lat  Edyta Jantas klasa II b
I miejsce w kategorii 7-9 lat  Piotr Smoła   klasa II b
II miejsce w kategorii 7-9 lat  Martyna Kawa klasa II b
III miejsce w kategorii 7-9 lat  Dominik Rewak klasa II a

I miejsce w kategorii 10-12 lat  Agata Michalik klasa V a
I miejsce w kategorii 10-12 lat  Gabriela Koszyk klasa VI a
I miejsce w kategorii 10-12 lat  Hubert Jantas klasa IV a
II miejsce w kategorii 10-12 lat  Damian Radziak klasa IV a
II miejsce w kategorii 10-12 lat  Klaudia Lisowicz klasa VI a
II miejsce w kategorii 10-12 lat  Krystian Deć klasa VI a
III miejsce w kategorii 10-12 lat  Małgorzata Deć klasa V a
III miejsce w kategorii 10-12 lat  Wojciech Siuta klasa V a

Wyróżnienia:

Norbert Jantas klasa II a,  Joanna Zagórska klasa V a,  Tomasz Koszyk klasa IV b, 
Weronika Michalik klasa VI a, Weronika Petryla klasa IV a,  Weronika Prorok klasa V b.

10 października 2010 roku ogłoszono wyniki konkursu plastycznego "Jestem widoczny na drodze" zorganizowanego w ramach akcji "Odblaskowa szkoła". Zwycięzcami zostali:

I miejsce - Edyta Jantas, klasa IIb
II miejsce - Kamila Rówińska, klasa IIIb
III miejsce - Magdalena Koszyk, klasa Ib

Odwiedzin :

Szkoła Podstawowa nr 1 im.KaOSG    38-312 Ropa 780     sp1@eu-rop.pl     

Wyswietlen: 0