** Zawody sportowe

Rok szkolny 2010/2011

4 pażdziernika 2010

Na obiektach sportowych w Zagórzanach w dniu 04-10-2010 roku odbyły się mistrzostwa powiatu gorlickiego w biegach przełajowych. W zawodach startowali najlepsi zawodnicy ze szkół podstawowych powiatu gorlickiego do których dołączają się również uczniowie naszej szkoły. Sukcesy z lat ubiegłych zaowocowały również i w tym roku. Nasza utalentowana młodzież na trasach biegowych wywalczyła cztery medale.

W kategorii klas czwartych dziewczynki  rocznik 2000 w biegu na 800m pierwsze miejsce zdobyła Anna Drąg z klasy IV b.

W kategorii klas szóstych rocznik 1998 w biegu na 800 m trzecie miejsce zajęła Anna Sarnecka z klasy VI b.

Niewiele szczęścia zabrakło Adamowi Pękali z klasy IV b rocznik 2000 w biegu na 1000m chłopców, który uplasował się na IV miejscu.

W kategorii klas piątych  chłopcy rocznik 2000 w biegu na 1000 m pierwsze miejsce zdobył Damian Bernardyn z klasy V a,  a trzecie Tomasz Pękala z klasy V a .

Za zajęcie miejsca od pierwszego do trzeciego zawodniczki i zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy.  Najlepsi zawodnicy reprezentowali nasz powiat na zawodach wojewódzkich w Nowym Targu. Naszą szkołę reprezentowali:

- Anna Drąg

- Anna Sarnecka

- Tomasz Pękala

- Damian Bernardyn

- Adam Pękala

Cała piątka naszych zawodników zajęła miejsca w pierwszej czterdziestce najlepszych zawodników województwa małopolskiego.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy.

7 października 2010

Nasz kolega Daniel Korzeń z klasy VI a zdobył tytuł Najlepszego Bramkarza Turnieju "MAŁEGO POLA"

GRATULUJEMY !!!!