Lekcje poza szkołą

Lekcje poza szkołą

Nadszedł czas na realizację ostatniego już zadania w ramach projektu „Szkoła promująca zdrowie” w roku szkolnym 2014/2015.  Przedsięwzięcie pod nazwą „Lekcje poza szkołą” zostało zrealizowane w ostatnich dniach roku szkolnego, tuż przed ostatnim dzwonkiem. Uczniowie wraz z nauczycielami chętnie wylegli z murów szkolnych na łono natury, gdzie odbyły się zajęcia lekcyjne, na co dzień prowadzone w szkolnych ławkach.

I tak, na języku polskim podziwiano piękno krajobrazu, na przyrodzie rozpoznawano gatunki drzew, na plastyce tworzono piękne pejzaże a na matematyce liczono chmury i krążące wokół bociany.

Taka forma zajęć edukacyjnych przypadła wszystkim do gustu i na pewno będzie kontynuowana w przyszłym roku.

Fotogaleria...>>