Szkoła to zdrowie

SZKOŁA TO ZDROWIE

Rozpoczął się drugi rok realizacji programu „SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE”. W dalszym ciągu staramy się propagować zdrowe odżywianie oraz aktywność fizyczną w każdej formie.

Pod hasłem „Szkoła to zdrowie” obchodzone było w tym roku w naszej szkole święto KEN. Tematyka uroczystej akademii związana była z zagadnieniami dotyczącymi zdrowia i racjonalnego odżywiania. Nauczycieli bowiem ten temat również dotyczy. Scenki przygotowane przez uczniów klasy VI b były przedstawione w bardzo obrazowy i humorystyczny sposób, który trafił do odbiorców. Występ został nagrodzony gromkimi brawami.

Powyższa scenka została również odegrana dla uczniów naszej szkoły jako element pedagogizacji z zakresu zdrowia i roli witamin w naszym jadłospisie. Dzieciaki występ kolegów przyjęły w bardzo entuzjastyczny sposób. Miejmy również nadzieję, iż informacje zawarte w przekazie zostaną wykorzystane przez nich w codziennej diecie.

Fotogaleria...>>>