2019-02-16     Danuty, Daniela, Juliany     "Największą satysfakcją w życiu jest świadomość, że się nikogo nie skrzywdziło". Anyfanes
Strona główna -> Program "Książki naszych marzeń"

Książki naszych marzeń

W tym roku nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej ph. „Książki naszych marzeń", którego celem jest propagowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży oraz promowanie inicjatyw czytelniczych zachęcających uczniów do czytania książek. W ramach programu Ministerstwa Edukacji Narodowej "Książki naszych marzeń" do szkolnej biblioteki zakupiono wybrane przez społeczność uczniowską nowe pozycje wydawnicze. Dzięki dotacji MEN księgozbiór biblioteki szkolnej wzbogacony został o 165 woluminów. Wśród zakupionych książek znaleźć można zarówno pozycje z literatury dla młodszych dzieci, jak i książki dla uczniów z klas starszych. Książki są już dostępne dla czytelników i cieszą się dużym zainteresowaniem.

Zapraszamy do lektury!

Fotogaleria...>>>