W roku szkolnym 2009/2010 uczniowie klas trzecich uczęszczający na kółko informatyczne wzięli udział w V Ogólnopolskiej Edycji Konkursu Akcji "NaWszelki Wypadek".

KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI dotyczył:

wykonania pracy plastycznej pt. "Na Wszelki Wypadek" przedstawiajacej zasady bezpieczeństwa na drodze - uczniowie wykonali prace z wykorzystaniem prostych, graficznych programów komputerowych.

Ci sami uczniowie wzięli udział  w Konkursie  Wiedzy On - Line prowadzonym w ramach ogólnopolskiego programu pod nazwą "Bądź mądry przed szkodą, w szkodzie i po szkodzie", mającej na celu podnoszenie świadomości dzieci i dorosłych w zakresie bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym oraz umożliwienie dzieciom wskazania bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym.

W konkursie tym uczniowie zdobyli okolicznościowe Dyplomy i elementy odblaskowe.
Wykaz nagrodzonych uczniów  IIIa i IIIb:

Martyna Zagórska, Monika Masztafiak, Natalia Masztafiak, Konrad Siuta, Tomasz Koszyk, Karol Kmak, Anna Drąg, Ewa Jantas, Weronika Liszka, Aleksandra Kosiba.